Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Dziś stanie się coś co zupełnie Cie zaskoczy. Bedzie to wiadomość od osoby z przed lat. Pozytywna wiadomość.

Horoskop Horoskop partnerski 2014

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

Horoskop partnerski 2014

Baran

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku, Pani Baran szybko wyrzuci go z serca. Niektóre Barany będą flirtować, ale większość partnerów będzie tolerować flirty Pani Baran. Partner powinien podsycać namiętność w związku by Pani Baran była szczęśliwa. 

Pan Baran w tym roku będzie zapalczywy, trochę naiwny, gdyż niektóre kobiety będą go wykorzystywać. Mimo tego że jest w związku, będzie lubił sobie poflirtować i pozdobywać. Niektóre Barany doprowadza do rozstania z partnerkami, przez chwilową nieodpowiedzialność.

 

Byk

Pani Byk w tym roku będzie bardzo kobieca i aktywna w związku. Młode Panie będą mocno pod wpływem matki, dlatego musza uważać czy aby na pewno podejmują dobre decyzje w związkach. Panie te będą musiały w tym roku poczuć siłę i namiętność w związku. Jeśli Pani Byk będzie niezadowolona w sprawach intymnych, zacznie szukać pocieszenia w ramionach innego.  Pan Byk będzie bardzo troskliwy w związku. Będzie czuły i opiekuńczy. Muszą jednak uważać by nie być zbyt bardzo czułym, gdyż wiele kobiet będących z Bykami, nie wytrzyma tej czułości. Byki będą musiały czasami tupnąć.

 

Bliźnięta

Panie z pod tego znaku będą w tym roku kapryśne i dość ekscentryczne. Prawdziwe cierpienia miłosne będą im obce. Niektóre Panie w związkach będą się trochę bardziej niż zazwyczaj zamykać w sobie i nie mówić partnerowi z jakimi problemami się zmagają.

Wiele Bliźniaków w tym roku zmieni swój status związku. Będzie wiele ślubów, rozstań, rozwodów. 

Pan z pod tego znaku będzie borykać się z problemami w związku. Dla wielu Bliźniaków będzie to czas zastanowienia się czy warto dalej tkwić w związku który nie przynosi korzyści. Warto doradzić się przyjaciela, gdyż nie wszystkie Bliźniaki będą obiektywnie patrzeć na związek.

 

Rak

Pani z pod tego znaku w tym roku będzie bardzo oddana partnerowi. Jeśli kocha partnera to bezie robić dla niego wszystko. Należy jednak uważać gdyż niektórzy partnerzy będą to wykorzystywać. Partner będzie jej musiał dawać nieustannie dowody miłości. Jeśli tego nie zrobi będzie tego żądać, dlatego partner dla własnego dobra powinien zmienić postawę. 

Pan z pod tego znaku będzie w tym roku czuły, uwielbiający pieszczoty z partnerką. Wiele Raków będzie bardzo dbać o swoje partnerki i mogą nawet przeżyć powtórnie miłość z partnerką. Będzie to też rok wyznań uczuciowych. Niektóre jednak Raki mogą być zaślepione swoim egoizmem.

 

Lew

Panie z pod tego znaku będą bardzo wyrafinowane. Jęli mężczyzna nie da im tego czego pragną, będą skłonne zakończyć znajomość. Ich wymagania będą bardzo wysokie. Warto się nad tym zastanowić czy aby na pewno, nasz partner był w stanie dać to czego pragniesz?

Wiele Kobiet z pod tego znaku będzie szukać w nowych znajomościach ucieczkę od problemów w związku. Warto jednak zacząć rozmawiać z partnerem jeśli problem się pojawi. 

Pan Lew jeśli koło swojego boku będzie mieć kobietę która będzie wzbudzać pożądanie, ten rok będzie dla niego szczęśliwy. Gorzej będzie jeśli emocje opadną, wtedy Pan Lew zacznie szukać gdzie indziej.

 

Panna

Panie z pod tego znaku nie będzie zwracać uwagi na siebie w związku. Będą pragnęły zaspokoić pragnienia partnera i nie będą patrzeć na siebie. To spowoduje, iż Panny w tym roku wielkiego szczęścia w związku nie znajdą. warto zastanowić się nad tym czego się pragnie i dążyć do tego. 

Mężczyźni z pod tego znaku będą się miotać miedzy różnymi kobietami. Mimo tego iż będą w związkach mogą poczuć chęć flirtowania. Dlatego też panie będące z mężczyznami z pod tego znaku powinny być bardziej namiętne niż zazwyczaj. Powinny kokietować i uwodzić swojego mężczyznę by zaprowadzić w związku ład.

 

 

Waga

Panie z pod tego znaku będą dla swoich partnerów nieocenione, zawsze chętnie pomogą w trudnych decyzjach i będą wsparciem dla partnera. Jeśli jednak Pani Waga  nie będzie adorowana przez swojego mężczyznę niestety wplącze się w flirt, który zaspokoi ją. Wiele Panien wybaczy partnerom pewne sprawy i postara się zapomnieć krzywdy jej wyrządzone. 

Panowie z pod tego znaku będą miotać się. Nie będą wiedzieć co czują do partnerki i czy warto dalej inwestować w tą relację czy też nie. Koło Pana Wagi będzie bardzo dużo kobiet, gdyż ma czar przyciągania. Nie musi wiele robić w tym roku by kobiety zakręciły się koło niego.

 

Skorpion

Panie w tym roku będą dużo wymagały od partnera. Gdy dostana to czego pragną dadzą z siebie dużo więcej niż się im zdaje. Jeśli w związku dojdzie do wielkich nieporozumień Panie powinny się najpierw uspokoić a potem porozmawiać. Wiele Skorpionek jednak będzie bardzo szczęśliwych w związkach. Pan z pod tego znaku w związku będzie nadal poszukiwał tajemniczości i namiętności. Jeśli tego nie otrzyma w związku przez jakiś czas będzie w sobie tłamsił niezadowolenie aż w końcu pęknie i dojdzie do wielkiego kryzysu.

 

Strzelec

Panie będą zdolne zaspokoić wszelkie żądze partnera, ale jeśli tylko wtedy jeśli otrzymają coś w zamian. Wiele kobiet w związkach będzie bardzo starało się zmienić swoich partnerów. Niestety będzie to trudne zadanie, wiele kobiet z pod tego znaku zawiedzie się.  Panowie będący w stałych związkach, w myślach będą marzyć o namiętnych romansach. Wiele panów przyzna się po prostu ze są kobieciarzami, i nic tego w najbliższym czasie nie zmieni.

 

Koziorożec

Panie z pod tego znaku będą w tym roku borykać się z wątpliwościami. Wiele kobiet nie będzie przekonanych czy są naprawdę szczęśliwe w tym związku. Część kobiet będzie bardzo zazdrosnych w swoich partnerów, co może powodować niepotrzebne burze w związkach. Panowie będą potrzebować zachęty, by zdecydować się na miłość w związku. Będą powoli dojrzewać do pewnych kwestii. Panowie w związkach małżeńskich przestaną nagle się starać. Wszystko zaleźć będzie od tego czy partnerka się bezie starać czy nie.

 

Wodnik

Kobiety z pod tego znaku będą w tym roku nowoczesne i bardzo dynamiczne. W związkach będą chciały wprowadzić wielkie rewolucje, co nie bezie łatwe. Niektórym kobietom się to uda, innym nie, wszystko zależy od siły i uległości partnera. Niektóre Wodniki będą chciały zmusić partnera do czegoś, co może spowodować kryzys w związku. Panowie z pod tego znaku będą żyć innym życiem, i mało będą zainteresowani sprawami uczuciowymi. Przez takie postępowanie mogą zrazić do siebie partnera. Warto spojrzeć na związek pod innym katem i dać coś z siebie. Tylko wtedy panowie z pod tego znaku będą szczęśliwi w tym roku.

 

Ryby

Panie z pod tego znaku będą marzyć o tym by partner był w stosunku do nich bardzo romantyczny, elokwentny i szarmancki. Jeśli tego nie uzyskają w związku będą w tym roku nieszczęśliwe, niespełnione. Wystarczy ze partner zacznie być bardziej romantyczny, wtedy w związku nastąpi polepszenie.  Panowie Ryby będą się miotać miedzy różnymi emocjami- pragnieniami i niechęcią. W związku będą oczekiwać czegoś więcej, ale wiele Ryb tego po prostu nie zyska. Niektóre Ryby dopuszcza się zdrad fizycznych lub emocjonalnych. 

Dzienny tarot

 

Sprawiedliwość mówi też o harmonii, uczciwości, lojalności, bezstronności, słuszności sprawy, dobrej woli, 

Czasami ta karta oznacza osobę zrównoważoną, sprawiedliwą, zasadniczą, sędzię lub adwokata. 

Miłość- związek powinien opierać się na sprawiedliwości i nie ukrywaniu sekretów gdyż prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. 

Zdrowie – układ moczowy, nerki, 

Nauka - studia prawnicze 

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.