Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Zbyt często skupiasz uwagę na sobie. Dziś jest dzień w którym swój cenny czas powinieneś ofiarować najbliższej Ci osobie. Twój kolor to czerwony. Horoskop jednoznacznie wskazuję na to iż przychylnym znakiem zodiaku dla Ciebie jest dziś Waga. W nocy czeka Cię nagroda pod kołderką.

Horoskop Horoskop miłosny 2014

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

2014 Horoskop miłosny

Horoskop miłosny 2014

Ocena użytkowników: / 35
SłabyŚwietny 
Horoskop miłosny 2014 4.7 out of 5 based on 35 votes.

BARAN

 

Związek- Osoby w związkach będą cieszyć się spokojem i stagnacją. Warto jednak zwrócić uwagę na potrzeby partnera, gdyż może się okazać że wielu jego potrzeb nie dostrzegasz. Warto popracować nad wspólnymi zainteresowaniami, byście nie mieli nudy w związku. 

Dla singli- Osoby samotne w pewnym momencie na swojej drodze natkną się na ciekawą osobowość. Wiele Baranów bezie się starać o tą znajomość. Wiele Baranów wywalczy sobie nowy, bardzo obiecujący związek.

Barany ogólnie będą mieć wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Wiele Baranów wykorzysta tę okazję by przeżyć miłe chwile.

BYK

 

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości. Byki w związkach małżeńskich mogą przeżyć drugą miłość. Rok ten będzie dla wielu osób z pod tego znaku niezwykle szczęśliwych w kwestiach uczuciowych. Byki wyruszą w dalekie podróże zagraniczne ze swoimi połówkami. 

Dla singli ten rok będzie czasem spotkania swojej drugiej połówki na długie lata. Warto mieć oczy szeroko otwarte, i częściej wychodzić z domu. Nowe towarzystwo, nowi ludzie zmienią twoje życie. Warto pamiętać by w początkowej fazie znajomości być szczerym wobec potencjalnego partnera. Jedynym problemem tego roku w nowych związkach może być kłamstwo. Jeśli wejdziemy z kłamstwem do nowego związku, stracimy go.

 

BLIŹNIĘTA

Związek- Związek u wielu Bliźniąt może przechodzić kryzys. Będzie dużo się działo. Wiele gwałtownych kłótni może doprowadzić do chwilowej separacji. Mimo tego wiele z nich wróci do siebie i zaczną na nowo tworzysz harmonię i szczęście. Warto wysłuchać drugą osobę. Możliwe że wiele Bliźniąt nie będzie mieć racji w sporze. 

Dla singli ten rok będzie bardzo burzliwy. Wiele nowych znajomości będzie się ciekawie rozwijać. Warto jednak uważać by nie zmieniać partnerów jak rękawiczki. Pod koniec roku może się okazać że żałujemy wcześniejszych decyzji. Jeśli już znajdziemy odpowiednią osobę, warto się jej trzymać.

 

RAK

 

Związek- Związek Raka nie będzie się mieć najlepiej w tym roku. Burzliwe dyskusje przeradzające się w kłótnie mogą doprowadzić do rozstania. Wiele osób z pod tego znaku postanowi się rozstać i więcej nie męczyć. Warto jednak dobrze przemyśleć tą decyzję, gdyż powrotu nie będzie. Warto też przemyśleć czy aby na pewno mamy rację w tym konflikcie?

Te związki które przetrwają burze, będą mogły budować relację na nowo. Warto wtedy odciąć się od starych nawyków, i skupić na nowych możliwościach w relacji. 

Single w tym roku będą bardzo wybrzydzać. Będą pragnęły wielkiej miłości, ale ich wymagania będą wręcz nierealne. Jeśli już nawet znajdą kogoś wyjątkowego, Raki staną się nerwowe, nieprzyjemne we współżyciu. Tylko cierpliwość i opanowanie Raków może doprowadzić do szczęścia w miłości, w innym wypadku będą osamotnieni.

 

LEW

 

Związek- Osoby zajęte będą starały się radzić z wieloma trudnościami w relacjach. Powodem tych zmartwień będą nieporozumienia. Każdy będzie mieć swoje zdanie na różne tematy. Lew będzie chciał załagodzić spory, ale jeśli szybko nie uzyska spokoju, rozpocznie wojnę. Część Lwów rozstanie się z osobami trudniejszymi we współżyciu. 

Single będą korzystać z uroków flirtowania. Będą mogły wybrać z wachlarza wielu możliwości. W tym roku jednak najważniejsza dla samotnego Lwa będzie spotkanie prawdziwej miłości. Nie będzie to takie łatwe, gdyż koło Lwa pojawi się wiele nowych osób. Wybór będzie trudny, ale jeśli Lew wybierze intuicyjnie nie zawiedzie się.

 

PANNA

 

Związek- Panny w związkach będą czuły spokój ducha. Związki w których będą tkwiły, dalej będą stabilne, ale trochę nudne. Warto cos z tym zrobić, by partner nie oglądał się w inne strony. Warto pamiętać też by wszystkiego na tacy nie dawać partnerowi. Zbytnie okazywanie uczuć tez nie jest dobrym pomysłem, jeśli pragnie się zachować partnera. 

Single w pewnym momencie wyjdą z marazmu życia, i zaczną rozkoszować się życiem. Nowe znajomości spowodują, iż zaczną poznawać inne życie. Wiele Panien zacznie flirtować z nowo poznanymi osobami. To może doprowadzić do nowych relacji partnerskich. Warto wykorzystać ten rok, jako czas nowości i zabawy.

 

WAGA

 

Związek- Wiele związków w tym roku przejdzie kryzys. Będzie spokój ale tylko na chwile. Wiele Wag nie będzie mogło przebaczyć partnerowi pewnej sprawy. Warto szczerze porozmawiać i nie dąsać się za długo. Niektóre Wagi zweryfikują swój związek i zdecydują co dalej z nim robić. jedne będą chciały wolności, inne będą starały się naprawić wiele spraw. 

Single będą nadal szaleć i skakać z kwiatka na kwiatek. Wiele Wag nie będzie chciało się wiązać w stałe związki. Te które są w tym roku spotkają jednak na drodze osoby, dla których partnerstwo jest mało ważne. wiele Wag może się tym rozczarować.

 

SKORPION

 

Związek- Osoby w związku będą starały się wejść na nowy etap, wyższy. Wiele Skorpionów będzie pragnęło założenia rodziny. Nie należy jednak zmuszać partnera do tego siłą. Warto porozmawiać i zadecydować co dalej.

Wiele Skorpionów będzie mieć szalone pomysły i będą je chciały zrealizować z partnerem. 

Single zaczną swoje łowy. Będą rozchwytywane przez płeć przeciwną. W tym roku Skorpiony czeka wiele niespodzianek w miłości. Skorpion sam będzie wiedzieć kogo wybrać i w jakiej chwili. Nowy związek może być bardzo obiecujący. Warto skorzystać z tego i nie bać się podjąć ryzyko. Stare znajomości nagle przestaną istnieć dla wielu Skorpionów.

 

STRZELEC

Związek-  Osoby w związku będą przeżywać czas spokoju i harmonii. Strzelce bez reszty oddadzą się miłości i nie będą chciały waśni. Warto częściej odwiedzać rodzinę partnera by czuł się dowartościowany i akceptowany. Należy jednak uważać na znajomości z płcią przeciwną, bo może się okazać ze ktoś potajemnie nas kocha i bezie robić wszystko by odbić Cię Strzelcu z ramion partnera. 

Single będą miały wiele okazji na nowe relacje. Mimo tego wiele Strzelców zostanie przy tej znajomości, która ma i która będzie chciał w tym roku zmienić na coś poważnego.

Strzelce które nie będą miały luźnych relacji, poznają nowe osoby. Warto nie wybrzydzać, i spróbować poznać kogoś bardziej, bo może się okazać iż miłość przyjdzie z czasem.

 

KOZIOROŻEC

 

Związek-  Dla Koziorożców będzie to okres wielkich deklaracji. Jedne Koziorożce oświadczą się, inne wyznają miłość, jeszcze inne poproszą kogoś o chodzenie. Mimo chwilowej niepewności wiele Koziorożców dobrze wybierze i pójdzie w stronę rozwoju związku. 

Single- będą chciały znaleźć miłość na siłę. Warto uważać na krótkie znajomości, i nie poddawać się chwilom namiętności. Ważne jest by decydować głową a nie chwilowym zamroczeniem. Jeśli podążą tą drogą, zweryfikują swoje nowe znajomości i postawia na cos bezpiecznego.

 

WODNIK

 

Związek – Wodniki w związkach zaznają szczęście o ile będą się w nim bardziej udzielać. Wiele Wodników będzie wolało spędzić swój wolny czas w pracy lub ze swoimi zainteresowaniami. Jeśli Wodniki zauważą swoje błędy będzie harmonia w związku i zacznie więcej spędzać czasu z partnerem. Jeśli jednak całkowicie odda się innym sprawą, partner może nagle odejść. 

Single zaczną szukać kogoś o podobnych zainteresowaniach. Ważniejsza będzie dla nich rozmowa i dopasowanie werbalne, niż emocje, chemia. Będzie ciężko znaleźć taką osobę, gdyż Wodnik Mozę być zbyt krytyczny i zbyt wymagający. Jeśli jednak troszkę opuści wymagania, może natknąć się na odpowiednia osobę. Wodniki nie bardzo będą chciały wchodzić w relacje mało znaczące. Romanse, flirty ich nie będą interesować.

 

RYBY

 

Związek- Osoby z pod tego znaku będące w związku będą przeżywać czas stagnacji. Wiele związków może się rozpaść za sprawą zdrad. Znajdą się jednak te Ryby, które będą szanować swojego partnera i będą w dalszym ciągu budować szczęście. 

Single będą chciały prawdziwego, romantycznego i pełnego miłości związku. Problemem jednak może być ich niezdecydowanie. Niektóre Ryby przegapią okazję bycia z kimś wyjątkowym. Rybo, nie przebieraj w możliwościach, tylko w końcu podejmij jakaś konstruktywną decyzję.

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 #1 RE: Horoskop miłosny 2012Guest 2012-10-24 18:37
:sad:
Cytować
 

Dzienny tarot

księżyc

 

Może też oznaczać samo-oszukiwanie się i życie w iluzji. Tarotowy Księżyc może też ostrzegać przed wycofaniem się wspólnika z interesu. 

 

Nasza podświadomość podyktuje nam odpowiedni wybór. Księżyc odpowiada za fantazje, iluzje, podświadomość, marzenia. Mówi tez o możliwości zajścia w ciąże. 

 

Osoba - matka, siostra, kobieta ciężarna, ginekolog, położna,

 

Miłość - złudzenia, życie marzeniami a nie realnym światem

 

Praca - należy uważać na otoczenie, brak przyjaciół pracy, kłamliwa praca, niekonsekwentne wykonywanie zawodu  

Zdrowie – Przełyk, żołądek, alergie pokarmowe

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.