Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Zodiak

Twój Znak Zodiaku
 

Skup się na tym czy ktoś bliski w Twoim otoczeniu nie ma ochoty sprawdzić jaką jesteś kochanką. Horoskop jednoznaczenie wskazuje ,że dzisiaj masz wielką szansę na romans.

Horoskop Horoskop miłosny

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny w horo-skop.pl

Ocena użytkowników: / 157
SłabyŚwietny 
Horoskop miłosny w horo-skop.pl 4.9 out of 5 based on 157 votes.

Miłość w znakach zodiaku

Baranowi patronuje Mars, dlatego też ulega on miłosnym uniesieniom, kocha od pierwszego wejrzenia, często pada ofiarą miłości beznadziejnej.

 

 

Pani Baran

Odznacza się prawdomównością i niezależnością. Uwielbia dokonywać podbojów i ciągle szuka bratniej duszy. Gdy uzna że jest pokonana, wycofuje się z walki. Jeśli jej mężczyzna będzie bierny w trakcie związku, gotowa jest go zostawić. Należy tolerować jej niewinne wybryki i flirty, gdyż nie oznacza to że nie kocha partnera, po prostu tego potrzebuje. Zdaje sobie sprawę z tego że wielka namiętność nie rodzi się na każdym kroku.

 

 

Pan Baran

Jest zapalczywy, lubi walczyć o kobietę, jest zdobywcą. Nie lubi mieć nic łatwo. Ma w sobie przekonanie, że każda kolejna miłość jest największa. Baran będąc w długim związku potrzebuje flirtować z innymi. Gdyby tego nie robił czułby się mało dowartościowany. Musi mieć poczucie, że jeszcze ma „ to coś” w sobie.

 

Byk, patronuje planeta Wenus. Powoduje to iż jest on znakiem miłości, czułości i wrażliwości. Miłość Byka rodzi się stopniowo, rozwija i rozkwita.

 

 

Pani Byk

Jest bardzo aktywną kobietą. Na jej rozwój ma duży wpływ matka. Potrzebuje jej dowodów miłości, by w przyszłości mogła mówić o miłości. Dla Pani spod tego znaku ważny jest dobór partnera, także pod względem seksualnym. Gdy na tym planie jest źle, Pani Byk odchodzi. Potrzebuje cierpliwego, doświadczonego mężczyznę. Umie zatrzymać niemal każdego przy sobie. Gdy coś jej nie pasuje, szuka dalej.

 

Pan Byk

Jest kochający, dobry, wyrozumiały. Otacza troską i czułością swą wybrankę, a za podstawę związku uważa wspólnotę cielesną. Gdy jednak zostanie zdradzony, oszukany, nie potrafi przebaczyć. Niepowodzenia miłosne mogą czynić go zgorzkniałym.

 

Bliźniętami opiekuje się planeta Wenus. Jest to planeta miłości, dlatego też podopieczni jej pragną wyrafinowanej rozkoszy.

 

 

Pani Bliźnięta

Kobieta ta taka bywa kapryśna i ekscentryczna. Jest ciekawa nowych znajomości. Stara się zdystansować od prawdziwej miłości. Lubi zaskoczenie i nowość, dlatego jej partner nie może być nudny. Nudziarzy odstawia na bok, i szuka ekscentryka. Wierność jednak nie jest jej mocna stroną, ale też nie żąda jej od partnera, dając mu równe prawa.

 

Pan Bliźnięta

Rzadko trwa w jednym związku, a liczne flirty zaspokajają jego potrzebę zmian. Zdarza mu się mulić miłość z pożądaniem. Nie jest zazdrosny, ani zaborczy. Czasami zdarza im się więcej mówić, niż robić.

 

Rak nie angażuje się w przelotne miłostki ani flirty. Wierzy w wspaniałą romantyczną miłość.

 

 

Pani Rak

Jest kobietą oddaną, kobietą jednego mężczyzny. Jeżeli pokocha, to już na zawsze. Nie brak jej uroku, czaru, ani zmysłowości, które wabią mężczyzn. Za wszelką cenę pragnie założyć rodzinę i mieć dzieci. Czuje się znakomicie, czyniąc wybranka swego serca mężem i ojcem, a jej miłosny zapał nie stygnie. Mężczyzna taki musi jej dawać cały czas do zrozumienia że ją kocha. Musi to ukazywać w gestach i słowach.

 

Pan Rak

Jest czuły, locha pieszczoty, ale wie tez co to jest pożądanie. Sentymentalny, romantyczny, tworzy dla niej świat, w którym żyją we dwoje w rytm doznawanych uczuć. Swą wybrankę uważa za tę jedną. Rak robi wszystko, by ją uszczęśliwić.

 

Lew jest pełen ognia, namiętności i miłości. Rzuca na swoje ofiary nieodparty urok. Zapalczywy, skłonny do zachowań na pokaz, jest w głębi duszy naturalny i dobry.

 

Pani Lew

Uwielbia luksus, lśniące rzeczy, otacza się pięknymi przedmiotami, dlatego pragnie mężczyznę, który może jej to zapewnić. U boku takiej kobeity trzeba żyć po królewsku, trzeba liczyć się z obecnością jej wiernych poddanych. Jeśli się zakocha, jest szczęśliwa, oddana i dumna.

 

Pan Lew

Szczęście znajdzie u kobiety, która wzbudza pożądanie i zazdrość wszystkich mężczyzn świata. Wszyscy muszą wiedzieć, jaką Lew ma piękną i inteligentną partnerkę. Lew kocha, rozpieszcza i wielbi swoją Panią, z której jest dumny.

 

Panna rzadko robi pierwszy rok gdyż obawiają się odtrącenia. Strach ten czasami powoduje, iż są przez długi czas same.

 

 

Pani Panna

Rzadko zwraca na siebie uwagę, jest bowiem bardzo nieśmiała. Nie ma w sobie większego przekonania o swoim pięknie i wewnętrznej wartości. Gdy już jest w związku, wie jak zadowolić partnera, głównie od strony werbalnej. Jest zazdrosna, ale czasami nie umie walczyć o partnera. Szybko się poddaje. Dba ona w życiu głównie o zabezpieczenie materialne i w związku z tym zrobi, co trzeba, żeby zachować jak największą część wspólnego majątku, w tym dom i inne dobrodziejstwa.

 

Pan Panna

Dość długo czasu rozmyśla, nim podejmie konkretną decyzje dotyczącą wejścia w związek. Kobieta, która zabiega o jego względy, musi się nauczyć ze ciężko jest mu okazywać uczucia. Nawet gdy mu się nie uda w miłości, ma kontakt z byłymi partnerkami, które staja się wiernymi przyjaciółkami.

 

Wadze patronuje Wenus, co oznacza, że miłość zajmuje szczególną pozycję, a nawet stanowi istotę życia. Dlatego przeznaczeniem Wagi jest małżeństwo z miłości.

 

Pani Waga

Sprawia wrażenie kokietki, która rozpala uczucia wielu, a ponieważ nie potrafi dokonać wyboru, zmienia kochanków jak rękawiczki. Jest urocza, ciepła, dużo obiecuje ale mniej robi. Aby ja zdobyć i zatrzymać, trzeba wciąż szeptać jej do ucha, ze jest najpiękniejsza. Skuszona nadzieją trwałego związku poddaje się emocją. Waga będzie idealną żoną, matką. potrafi wiele wybaczyć i łagodzić małżeńskie sprzeczki.

 

Pan Waga

Ma koło siebie wiele kobiet, wiele możliwości. Romanse traktuje powierzchownie,. Często szuka partnerki, bo nie znosi samotności. Początkowo jednak nie ufa kobiecie i atestuje. Ulega uwodzicielkom, bo bardzo to lubi.

 

Dla Skorpiona najważniejsza jest namiętność, pasja i zaufanie w związku. Skorpion w imię miłości, nie jest gotów się poświęcić. Angażuje się w burzliwe przygody, ale miłość nie myli z romansem.

 

Pani Skorpion

Jest to kobieta tajemnicza, bardzo nęci i kręci mężczyzn. Zazwyczaj jest brunetką o zielonych oczach. Lubi żywiołowość w życiu prywatnym. Przewidująca i przenikliwa, nigdy się nie myli. Jej wybranek musi zaspokoić nienasycony apetyt na miłość. Skrajnie zazdrosna, nie toleruje niewierności.

 

Pan Skorpion

Z jednej strony chce miłości, ale czasami od niej stroni, gdyż się jej boi. Szuka kobiety tajemniczej, umiejącej mimo nacisków zachować swe sekrety. Pokocha tylko tą, która jest nieodgadniona, i zawsze taka będzie.

 

Strzelec umie mocno kochać, nie potrafi jednak zrezygnować z wolności i udany związek może stworzyć tylko z partnerem, który pozostawi mu sporo swobody.

 

Pani Strzelec

Jest promienna i wyzywająca, lekko zbija z tropu mężczyzn. Kocha podróże, egzotykę, namiętne związki. Robi na mężczyznach ogromne wrażenie, ale w jej ramiona rzucają się zazwyczaj słabeusze. Kpi z nich ale z czasem bierze ich na mężów. Gdy zaczyna im brakować czegoś w związku, poznaje nowego mężczyznę, i po czasie wraca do męża uspokojona.

 

Pan Strzelec

Chciałby wieść podwójne życie, u boku żony i pośród wielu kobiet. Nawiązuje wiele przelotnych miłostek. Jest kobieciarzem i kocha uwodzić. Łatwo się zakochuje, ulega temu i daje ponieść się namiętnościom.

 

Koziorożec miłość uważa za sprawę wielce skomplikowaną, dlatego często osoby spod tego znaku są samotnikami.

 

 

Pani Koziorożec

Boryka się z wątpliwościami. Lęka się, że zostanie odtrącona. Interpretuje wszystko co się dzieje koło niej. Ma cały czas wrażenie ze partner przestaje ją kochać. Jest bardzo zazdrosna, wręcz zaborcza co prowadzi do problemów w relacjach z partnerami. Uwalnia się od związku, który jest zbyt bolesny. Nie decyduje się jednak w życiu na samotność, dąży do założenia rodziny.

 

Pan Koziorożec

Potrzebuje zachęty, by zdecydować się na związek i miłość. Dojrzewa powoli do małżeństwa, a czasami zostaje kawalerem. Staje się czuły i namiętny, ale często zaborczy. Kobiecie zapewnia majątek, bo przez lata samotności zwykle się dorabia.

 

Wodnik jest niezależny, nie manifestuje swoich uczuć,. Zastanawia się długo, nim zdecyduje się na trwałe związki.

 

 

Pani Wodnik

Jest kobietą dynamiczną i bardzo nowoczesną. Zdarza się, że miłość łączy z wielkimi ideami. Marzy o miłości idealnej, której nie ma. Strach przed miłością, osłabia wyczulenie na potrzeby partnera i zdarza się, ze Pani wodnik za bezpieczniejszą uważa walkę o dobro naszej Planety. Szuka połączenia dusz, a jeśli to znajdzie wiąże się z taka osobą i żyje szczęśliwie.

 

Pan Wodnik

Jest marzycielem, kocha umysłem i przyciąga jego potęgę. Nie jest namiętny, stara się nie okazywać uczuć,. Jest mężczyzną silnym i dumnym. Ceni sobie niezależność i chroni ją. Ideał kobiety rodzi się w jego myślach.

 

Ryby potrzebują miłości, by móc funkcjonować. Bywają jednak niestale w uczuciach, ale tylko wówczas, gdy pomylą się w wyborze partnera.

 

 

Pani Ryba

Marzy o dominującym partnerze. Jest słabą kobietą, marzycielką, która oddaje się swoim pasjom, muzyce, sztuce. Sprawia wrażenie kobiety kruchej. Śni o miłości, której tak naprawdę nigdy nie jest w stanie osiągnąć. Powinna mieć starszego mężczyznę koło swego boku. Słabi psychicznie mężczyźni nie dają jej szczęścia.

 

Pan Ryba

Ma wielką inteligencję i może dlatego nie ma nic przeciwko miłości platonicznej, która nie zagraża jego poczuciu wolności. Czasami jednak czuje się zagubiony, bo nie wie czego chce, i w którą stronę iść życiu uczuciowym. 

Dodaj komentarz

Dzienny tarot

głupiec 

 

- nowe ale nieprzemyślane działania

- niekonsekwencja w zachowaniu i działaniu

- podróż, wyjazd zagraniczny, droga,

- Pochopne decyzje

 

- brak rozumienia

 

- niedojrzałość, głupota, niekonsekwencja

- zagubienie się, chaos

 

- szalone pomysły

 

-dziecinny impuls

 

- poszukiwanie samego siebie

- nie słuchamy rad innych i podchodzimy beztrosko do obietnic

 

 

Miłość – zakochanie się bez zastanowienia, niedojrzałe podejście do związków lub obowiązków.

 

Nauka- mówi o takich dziedzinach jak turystyka, podróże

 

Zdrowie –choroby zakaźne wielu dziecięcego, choroby wrodzone układu pokarmowego ,krążenia hormonalnego.

 

Praca- szalone pomysły, niekonsekwentne i złe decyzje w interesach

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.