Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Zagrożenia są prawie niewidoczne. Jedynie Twoja zbyt duża ufność w ludzi może być dziś dla Ciebie szkodliwa. W miłości wszystko ok, może ktoś zaskoczy Cie małym romantycznym prezencikiem.

Horoskop Horoskop Panna

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

 Extra tapeta na telefon z Twoim znakiem zodiaku!

Tapetka dla Panny

Promocyjna cena 1 zł

Wyślij SmS o treści

TAP6

na

7148


SmSem zwrotnym otrzymasz swoją extra tapetę prosto na swój telefon

Całkowity koszt smsa to 1 zł + VAT z VAT 1,23 zł

Horoskop dzienny dla Panny

Horoskop dzienny Panna

Ocena użytkowników: / 64
SłabyŚwietny 
Horoskop dzienny Panna 4.3 out of 5 based on 64 votes.
Panna na śmiesznie

Niby to takie spokojne, siedzi cicho, nie udziela się zbytnio w pracy, a wieczorem dostaje kota do głowy. Impreza z Panną to ekstremalne przeżycie. Kto nie pił nigdy z Panienką ten nie wie co go czeka w nocy.

Masz wiele pomysłów na życie i interesy, ale najlepiej Ci wychodzi imprezowanie, z równie trzepniętymi ludźmi jak i Ty.

 W domu, wśród bliskich udajesz aniołka, ale w rzeczywistości jesteś torpedą nie do zatrzymania.

Czasami lubisz spokój, chcesz się wyluzować, ale najlepiej Ci to wychodzi wtedy gdy odczuwasz kaca.

Znak zodiaku Panna

Wyślij SmS o treści:

 PANNA pod numer 7148
Koszt smsa: 1 zł +VAT z VAT 1.23 zł Smsem zwrotnym otrzymasz swój indywidulany horoskop.

PANNA
23 VIII- 22 IX

W rzeczywistości Panna chce pomóc, wskazać błędy, pouczyć. Urodzeni pod tym znakiem są rozumni, obiektywni i sumienni.

Panna jest romantyczna, lecz nie impulsywna w miłości. Często zamyka się na świat zewnętrzny i pozostaje starą Panną. Przywiązuje się do drugiej osoby i może jej wiele ofiarować, jest tylko jeden problem, gdyż stawia pracę zawsze na pierwszym miejscu przed miłością. Kocha ale praca jest też dla niej ważna gdyż ma w sobie poczucie wielkiego obowiązku.

Urodzeni w pierwszej dekadzie Panny ( 23 VIII_ 2 IX) są skryci, rozważni i bardzo ostrożni. Łatwo uzależniają się od innych. W działaniu są zręczni i systematyczni. Posiadają usposobienie nieco melancholijne. Są krytyczni i egocentryczni. Ich charakter jest zmienny.
 
Urodzeni w drugiej dekadzie Panny ( 3 IX- 12 IX) są bardziej stanowczy i samodzielni. Materialiści o dużych ambicjach. Są świetnymi organizatorami, którzy chętnie współpracują z innymi. Na drugi plan zrzucają sprawy uczuciowe i rodzinne, czego z czasem bardzo żałują.
 
Urodzeni w trzeciej dekadzie Panny ( 3 IX- 22 IX) mają dużą intuicję w prowadzeniu interesów. Uzyskują spore korzyści materialne. W życiu kierują się inteligencją i sprytem. Mają zdolności artystyczne. W życiu rodzinnym są bardzo oddani i wierni.
 

Romantyczny

 

Lojalny

 

Niezależny

 

Śmiały

 

 

 

Zaborczy

 

Uparty

 

Niezgodny

 

Emocjonalny

 

 

Słońce wchodzi w ziemisty, zmienny znak Panny 22 sierpnia. Nowa energia tego znaku daje nam dużo zapału do pracy, konkretnych poczynań w kwestiach zawodowych oraz skupienia.

Panna pomoże nam wrócić na właściwy rok w kwestiach finansowych oraz zawodowych.

Teraz jest dobry czas, na to by skupić się na ważnych rzeczach w pracy, nawet jeśli nie do końca lubimy się angażować w obowiązki.

Panna jest znakiem usług, zdrowia i asymilacji. Rządzi częścią ciała człowieka, głównie jelitami i układem pokarmowym. 

Dla maksymalnej wydajności w pracy, musimy rozwiązać wpierw małe lub większe problemy będące częścią tej pracy. Teraz jest bardo dobry czas na posprzątanie problemów z biurka, wtedy będziemy mogli się skupić na nowościach w pracy, na dążeniu do awansu, podwyżki, a może i zmiany pracy? 

Jest to też dobry czas na oczyszczanie organizmu z toksyn, na lepsze odżywianie się, gdyż znak Panny działa bardzo dobrze na nasze ciało i wpływa korzystnie na oczyszczanie w tym na odchudzanie.

Panna jest też znakiem analizy i rozwiązywania problemów, tak samo jak w Tarocie jest nim Eremita ( Pustelnik)- przewodnik, samotny poszukiwacz. Jest to dobry czas, by szukać prawdziwego przyjaciela, ale tez jest to dobry okres na zamkniecie się w sobie i przemyśleniu wielu ważnych kwestii naszego życia. Do tego potrzebny będzie czas, przestrzeń i codzienna zaduma, aby uzyskać dostęp do naszego wewnętrznego „ ja”.

Jasność celu jest główna cecha panny. Gdy Słońce porusza się w znaku panny od 22 sierpnia do 22 września, otrzymujemy kosmiczna zachętę, aby jasno określić, czego chcemy od życia.

 

Warto podążać za własnym szczęściem, ale w jaki sposób można odkryć ten stan?
  Warto zrobić listę marzeń, pragnień, spisać ją w spokojnym miejscu, i umieścić nad biurkiem, czy w miejscu gdzie często przebywamy. Dobrym sposobem jest tez wizualizacja czy to w myślach czy w obrazach zawieszonych na ścianie.
 

Horoskop na dziś

 

Dzienny 2

Niektóre osoby z otoczenia będą pragnąć wcielić swe ideały w  życie co dla Ciebie może być problematyczne.

 

 

 

Cytat dnia: I ciebie, i mnie stworzono do wielkich rzeczy. Nie stworzono nas byśmy przeszli przez życie bez celu. A ową wielką rzeczą jest kochać i być kochanym.

Na dziś: HOROSKOP Jak będzie...
Miłość Miłosny   Dziś super!
 
Zdrowie Zdrowie  Dziś super!
Pieniądze Pieniądze 
 Nie bardzo
Rodzina Rodzina 
 Wypoczynek
Pożądanie    

 

 

Poniżej horoskop miłosny:

Dzisiaj spodziewaj się złego humoru Twojego partnera. Lepiej nie kłóć się tylko zachowaj spokój

 

Liczba dnia to:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 #10 superGuest 2013-09-11 18:09
Dzieki :D jest coll wczorajszy sie sprawdzil a dzis zobaczymy :D :lol: :-) ;-) 8) :-| :oops: :zzz :P :roll:
Cytować
 
 
0 #9 juchułGuest 2012-11-26 20:28
mi sie sprawdza bardzo juchuł
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytować
 
 
+1 #8 RE: Horoskop dzienny PannaGuest 2012-11-26 20:27
:sigh: :lol: ;-) :-* :-x :zzz :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :sigh: :roll:
Cytować
 
 
+1 #7 RE: Horoskop dzienny PannaGuest 2012-11-08 16:53
:lol:
Cytować
 
 
-1 #6 DiablicoGuest 2012-08-15 11:53
mi też się spawdził
Cytować
 
 
-1 #5 horoskopdiablica 2012-03-11 19:08
Dzis horoskop sie sprawdzil :lol: pozdrawiam
Cytować
 
 
+2 #4 horoskopdiablica 2012-02-22 17:28
A ja powiem ,ze opis tak sobie ;-) Nieprawda jest ,ze stawiam prace ponad uczucia .Milosc w moim przypadku jest najwazniejsza i potrafie byc w niej impulsywna :roll: A co do dzisiejszego horoskopu to jeszcze nie wiem ;-) Jesli sie sprawdzi to dam wam znac :-)
Cytować
 
 
0 #3 RE: Horoskop dzienny PannaMalenka 2012-02-20 21:21
Dzisiejszy horoskop mi sięsprawdził
Cytować
 
 
0 #2 chce byc z nimp.......na 2012-02-15 00:26
:oops: :cry: :sad:
Cytować
 
 
+1 #1 horoskopteresa 2012-02-11 19:42
:-x :oops:
Cytować
 

Dzienny tarot

księżyc

 

Może też oznaczać samo-oszukiwanie się i życie w iluzji. Tarotowy Księżyc może też ostrzegać przed wycofaniem się wspólnika z interesu. 

 

Nasza podświadomość podyktuje nam odpowiedni wybór. Księżyc odpowiada za fantazje, iluzje, podświadomość, marzenia. Mówi tez o możliwości zajścia w ciąże. 

 

Osoba - matka, siostra, kobieta ciężarna, ginekolog, położna,

 

Miłość - złudzenia, życie marzeniami a nie realnym światem

 

Praca - należy uważać na otoczenie, brak przyjaciół pracy, kłamliwa praca, niekonsekwentne wykonywanie zawodu  

Zdrowie – Przełyk, żołądek, alergie pokarmowe

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.