Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Dziś wszystko co zaplanowałeś wczoraj sie uda. Możliwe ,że spotkasz przez przypadek byłą miłość lub sympatie gdzieś na ulicy lub w sklepie. W pracy sielanka i nic nie robienie, dziś możesz ostro poleniuchować. Kawa pomoże Ci szybciej śmigać po rozrywkowych stronach internetowych. Poczytaj sobie na naszym portalu inne Twoje horoskopy:)

Horoskop Horoskop 2014 Waga

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

Horoskop 2014 dla Wagi

Horoskop 2014 Waga

Ocena użytkowników: / 81
SłabyŚwietny 
Horoskop 2014 Waga 4.9 out of 5 based on 81 votes.

Na twój znak zodiaku, duży wpływ ma planeta Wenus, która daje Ci atrakcyjną osobowość i ciekawe usposobienie. Z natury jesteś inteligentny i szanujesz uczucia i zdanie innych. Żyjesz w teraźniejszości, patrząc optymistycznie na życie. Choć możesz być trochę niepewny, jesteś z natury zadowolony z tego co masz. 

 

Rodzina

To nie jest zbyt dobry rok dla spraw rodzinnych. Dlatego warto być ostrożnym to jaki się wywiera wpływ na swoją rodzinę. Niektórzy członkowie rodziny mogą być nieprzyjemni i kłopotliwi. W rzeczywistości członkowie rodziny i przyjaciele mogą wycofać się ze swoich zobowiązań i słów.

Możesz mieć jakieś nieporozumienia z kobietą z bliskiej rodziny, a wasza relacja może się zakończyć.


 

Zdrowie

Spróbuj uniknąć problemów zdrowotnych w tym roku. Badania kontrolne powinny być na porządku dziennym. Niektóre Wagi będą przeżywać fizyczny ból, a więc oznaki dolegliwości będą odczuwalne. Wszystko zależy od tego jak bardzo weźmiesz sobie do serca oznaki choroby, czy nie.

Prócz fizycznego dyskomfortu możesz również mieć problemy z psychicznym zdrowiem. Warto też popatrzeć na otoczenie rodzinne, bo tam tez możliwy problem zdrowotny.


 

Miłość

To nie jest zbyt przychylny rok na sprawy związane z życiem uczuciowym. Jeśli będziesz działać nieostrożnie, wyolbrzymiając drobne rzeczy, to twój związek może się skończyć. Twoja ukochana osoba może cię zdradzić i okłamać.

Ktoś z bliskiego otoczenia może Cię zdradzić, co spowoduje że zaczniesz się bawić poza domem, używając życia.

Miej umysł i serce otwarte na nowe ciekawe znajomości, nawet jeśli nie będziesz w tym momencie szukać drugiej połówki.


 

Praca

W tym roku nie będzie większych przeszkód w rozwoju kariery. W przypadku, gdy będziesz planować rozpoczęcie czegoś od nowa, wpierw znajdź osoby z odpowiednim doświadczeniem w tej dziedzinie by się przygotować na t zmiany.

Jeśli natkniesz się na propozycję jakiejś osoby, by w krótkim czasie móc zarobić duże pieniądze, to lepiej uważaj. Możliwe że ktoś będzie chciał Cię oszukać, i zarobić na tobie. Unikaj nadmiernych podróży bo twoja praca czy firma ucierpią.


 

Pieniądze

Przypływ nagłych pieniędzy, na które będziesz liczyć, nie będą takie pewne. Nagłe zyski są możliwe, ale trzeba bardzo ostrożnie inwestować. Niektóre przedsięwzięcia mogą zostać zablokowane, a pieniądze stracone. Warto być bardziej rzeczową osobą, niż niepraktyczną i podejmującą zbyt pochopne decyzje. Uciekaj od propozycji, gdzie można zarobić szybkie i duże pieniądze.


 

Edukacja

Dla uczniów, którzy włożyli wiele wysiłku w tym roku w naukę, może przynieść im sukces.

Jeśli zainwestujesz w sobie, w czas i skupisz się na dokształcaniu, twoje rezultaty będą pozytywnie przez ciebie odebrane końcem roku. Nie poddawaj się emocjom związanym z jakaś propozycją lepszej inwestycji w swoją naukę. Zmiany aż tak drastyczne nie są wskazane.

 

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 #1 horoskop na 2013 rokGuest 2012-10-28 10:17
bardzo ciekawy. troche na tak troche na nie. :lol: http://www.dziennyhoroskop.pl/components/com_jcomments/images/smiles/lol.gif
Cytować
 

Dzienny tarot

 

 

Karta ta jest też symbolem przebaczenia. Mówi też o odrodzeniu, czyli zwiastuje koniec pewnego trudnego okresu w życiu i powrót do sytuacji normalnej.

 

Osoba - noworodek, dziecko, dziennikarz

 

 Zdrowie - choroby dolnej części przewodu pokarmowego

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.