Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Dziś stanie się coś co zupełnie Cie zaskoczy. Bedzie to wiadomość od osoby z przed lat. Pozytywna wiadomość.

Horoskop Horoskop 2014 Bliźnięta

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

Horoskop 2014 dla Bliźniąt

Horoskop 2014 Bliźnięta

Ocena użytkowników: / 91
SłabyŚwietny 
Horoskop 2014 Bliźnięta 4.9 out of 5 based on 91 votes.

Planeta Merkury daje Ci Bliźniaku wiele mądrości oraz zdrowego podejścia do życia. Możesz poradzić sobie z sytuacjami, które są trudne i niepewne na pierwszy rzut oka. Będziesz mieć w tym roku dobry czas na komunikacje z innymi ludźmi. Niepokój twojego charakteru i czasami dziecinne podejście do wielu spraw będzie oczywiste, ale z drugiej strony będziesz pracowity i nie będziesz bać się nawet ciężkiej pracy. Możesz być świetnym doradcą i będziesz dobrze planować swoje kolejne ruchy. 

 

Rodzina

To pozytywny rondla spraw rodzinnych. Jednak ze względu na zachowanie niektórych członków rodziny możesz odnieść porażkę. Będzie kilka trudnych sytuacji, z których będziesz chciał wyjść z twarzą. Lepiej jednak od niektórych spraw się oddalić niż podejmować polemiki słowne z druga stroną. Znajda się ludzie, którzy mogą zachowywać się niegodziwie, w sposób obraźliwy i krzywdzący, co może zepsuć wasze stosunki na długi czas.

Zdrowie młodych członków rodziny, może budzić powody do obaw. Jednak pozycje gwiazd wskazują, że problemy te będą wyleczalne.

Zdrowie

W tym roku możesz mieć problemy zdrowotne. Nie będzie stresu z powodu jakiegoś problemy finansowego lub jakiegoś wroga. Stres może przyjść, gdy zdrowie zacznie rzeczywiście nie dopisywać.

Są duże szanse, że jakaś wycieczka ci się nie powiedzie, ze względu na nieprzewidziany stan twojego zdrowia. Spróbuj się chronić wątrobę i narządy wewnętrzne, gdyż one będą głównie narażone na problemy zdrowotne.

Miłość

Obecność Jowisza w 12 domu nie jest zbyt dobrym znakiem dla spraw miłości. Musisz chronić swój związek. Szczególnie zwróć uwagę na małe problemy, niedopowiedzenia, niedomówienia w związku, gdyż z takich sytuacji mogą wyjść wielkie problemy.

Twoi bliscy mogą kłamać, a kiedy dojdziesz do poznania prawdy, możesz poczuć się bardzo zraniony.

Twoi znajomi mogą wycofać się z obietnic i do końca nie warto zawierzać im wszystkich twoich sekretów.

Romanse będą możliwe, ale zbyt szybko nie warto się angażować ani odsłaniać drugiej połowy swojej osobowości.
 

Praca

Twoje twórcze cechy w tym roku mogą być ukryte, a twój umysł może być zbytnio zamyślony. W rezultacie możesz znaleźć duże trudności, aby spełnić to czego od siebie oczekujesz, oraz tego czego inni oczekują od Ciebie. Możesz osiągnąć sukces, ale musisz więcej poświecić czasu, pracy i wysiłku.

Pieniądze

Nie jest to dobry rok na kwestie finansowe. Będziesz oddawać się pracy, która może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Możesz zużyć dużo czasu, oraz pieniędzy na bezużyteczne pomysły.

Niespodziewane wydatki też będą możliwe w tym roku.

Spróbuj ograniczyć ryzykowne decyzje, zaoszczędzić na hazardzie czy innym nałogu. Niektóre transakcje firmy, dobrze przemyślane, mogą przynieść pozytywne rezultaty.
 

Edukacja

To nie jest dobry rok dla edukacji. Nie otrzymasz wyników zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Choć masz wielkie zdolności intelektualne, mogą one pozostać ukryte i możesz poczuć utratę zdolności umysłowych.

Jeśli szukasz kierunku dla siebie, musisz dobrze się zastanowić. Patrz też czy czasami druga strona nie chcę Cię w czymś oszukać.

 

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 #8 kGuest 2012-12-27 13:53
nie jestes sam
Cytować
 
 
0 #7 JulkaaGuest 2012-12-26 22:40
Znajde inny horoskop xD haha :D :D :D :D
Cytować
 
 
0 #6 andziaGuest 2012-12-24 12:26
masakra;////
Cytować
 
 
0 #5 RE: Horoskop 2013 BliźniętaGuest 2012-12-23 06:45
:eek: :eek: :eek:
Cytować
 
 
+2 #4 BliźniakGuest 2012-12-18 14:42
W zaszdie nie pozostaje mi nic innego jak strzelić sobie w głeb...
Cytować
 
 
0 #3 jeszcze gorzejGuest 2012-12-07 23:16
:cry:
Cytować
 
 
0 #2 RE: Horoskop 2013 BliźniętaGuest 2012-11-29 23:16
:cry:
Cytować
 
 
0 #1 RE: Horoskop 2013 BliźniętaGuest 2012-11-02 22:03
:cry: :cry: :cry: :cry:
Cytować
 

Dzienny tarot

Umiarkowanie 

Ewentualnie daje znak, że jest odpowiedni moment, by podjąć rozmowę z kimś.  

Gdy np., pytamy o chorego oznacza poprawę stanu zdrowia.   

Umiarkowanie mówi że wymiana zdań może być owocne.   

Z niektórymi katami Umiarkowanie oznacza podróż zagraniczną. 

Osoba – przyjaciel, osoba ugodowa, rozjemca, opiekun 

Praca- rozmowa o pracę, dobre dogadywanie się w pracy, sukces możliwy dzięki dyplomatycznych rozmowach 

Miłość- czas zmian już niedługo ,rozmowy partnerskie, komunikacja międzyludzka 

Zdrowie – problemy z kończynami dolnymi, zaburzenia równowagi

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.