Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Czasami są upadki czasem wzloty, niegdy nie zapominaj ,że jutro też jest dzień i może się wszystko odrócić na Twoją te lepszą stronę.

Horoskop Horoskop dietetyczny

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

Horoskop dietetyczny w dziennyhoroskop.pl

Horoskop dietetyczny

Ocena użytkowników: / 136
SłabyŚwietny 
Horoskop dietetyczny 4.9 out of 5 based on 136 votes.

Każdy znak zodiaku ma specyficzne powiązania z poszczególnymi częściami ciała. Okolice, którymi rządzi twój znak, to twoje słabe strony. W trzymaniu dobrego zdrowia pomocne jest także właściwe odżywianie, osoby znajdujące się pod wpływem danych znaków mogą cierpieć na różnego rodzaju niedobory minerałów i nie tylko.

 

Pożywienie jest ważnym czynnikiem warunkującym nasze dalsze życie. Jedni uwielbiają jeść, inni w mniejszym stopniu zachwycają się różnymi potrawami. Choć w astrologii nic nie jest zaszufladkowanie raz na zawsze, każdy z żywiołów charakteryzuje inne podejście do jedzenia.

 

BARAN

Silny temperament Barana, mogą prowadzić do drobnych wypadków. Dzieci Barany mają najwięcej sztuczek i małych wypadków. Barany mają skłonności do bólów głowy, problemów z nerkami. Warto też zwrócić uwagę na wzrok.

Są dwie kategorie Baranów. Jedne uwielbiają gotować i bez trudu piecze fantastyczne ciasta. Przyrządzają tradycyjne posiłki z duża ilością mięsa i warzywami. Gotują tak jak zostali nauczeni. Większość Baranów lubi też potrawy pikantne, np. kuchnię meksykańską, chińską.

Jest też druga kategoria Baranów, głównie są to mężczyźni, którzy wrzucają cos do mikrofalówki, i nie dbają co zjedzą.

Barany powinny w swojej diecie uważać na to by nie jeść tak dużo mięsa.

 

BYK

Słabe punkty Byka to gardło i szyja. Dość często przechodzą stany zapalne gardła, mają grypy i problemy z migdałkami. Słabym punktem wielu Byków może być tarczyca, która przysparza im niespodziewanych problemów. Inna ważna okolica to jama ustna.

Umiejętności kulinarne Byka są dość powszechne znane. Wiele Byków jest kucharzami i wolną chwilę spędza a kuchni. Uwielbiają słodkości, dlatego w diecie powinni ograniczyć spożycie cukrów.

Różne zastosowania produktów żywnościowych pasjonują Byki, a ich wynalazczość jest zadziwiająca. Oprócz samego gotowania, Byki uwielbiają jeść i próbować różnych kuchni.

Byki dość łatwo przybierają na wasze i mają skłonności do gnuśności.

 

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta są bardzo nerwowe, a jak wiemy nerwy powodują wiele spustoszenia w naszym organizmie. Muszą uważać na palenie papierosów gdyż bardzo im szkodzą, zważywszy na to że Bliźnięta w dużej mierze mogą mieć problemy z oskrzelami czy płucami.

Bliźniaki w swojej diecie powinni uwzględnić cytrusy i inne owoce oraz niech nie przemęczają się zbyt mocno, alby układ odpornościowy zachował maksymalną sprawność.

Najsłabszymi punktami Bliźniąt są dłonie, ramiona i barki. Czasami też nie umieją opanować swoich nerwów.

Niektóre Bliźnięta wolą dobrą kawę niż pyszne jedzenie. Niektóre Bliźniaki są smakoszami, ale wolą jeść poza domem. Bliźnięta obu płci chętnie poślubią osoby które umieją gotować. Nawet jeśli Bliźniak nie ma nic przeciwko gotowaniu i lubi jeść, to większość czasu jest na diecie. Dużo Bliźniaków jest wegetarianami oraz lubią restrykcyjne diety.

 

RAK

Kobiety spod tego znaku muszą uważać na piersi i sprawy związane z chorobami kobiecymi. Raki mają ogólnie skłonności do tworzenia się torbieli i łagodnych guzów. Każdą zmianę należy zbadać. Przeziębienia łatwo przechodzą w coś poważniejszego. Raki mają najbardziej wrażliwy żołądek, dlatego musza mieć odpowiednią dietę. Należy unikać potraw kwaśnych, pikantnych, ostro przyprawionych. Największym wrogiem Raka jest stres.

Kochają jeść i są urodzonymi kucharzami. Mają jednak bardzo wrażliwy żołądek i pewnych rodzajów potraw nie strawią.

Lubią prostą kuchnię, delikatesy i nieskomplikowane potrawy włoskie. Uwielbiają piec ciasta i przyrządzać desery, ale lubią tez ryby, jarzyny.

Raki gdy czują się smutne często pocieszają się nadmiarem słodyczy.

 

LEW

Lwy musza uważać na kręgosłup, od szyi do kości ogonowej. Lwy lubią uprawiać niebezpieczne sporty, dlatego powinni uważać na siebie. Większość Lwów ma skłonności do nadużywania swoich sił, maja też wyraźnie zwiększone ryzyko nadciśnienia i choroby wieńcowej.

Zaradzić temu mogą sami, nie paląc papierosów, zachowując niskotłuszczową dietę, ćwicząc na tyle regularnie, by utrzymać serce w dobrej kondycji, i w miarę upływu lat nieco zwalniając tempo życia.

W średnim wieku wiele Lwów przybiera na wadze. Drakońskie diety jednak nic nie dadzą, o wiele skuteczniejsze będą zmiany nawyków żywieniowych i stała aktywność fizyczna.

Większość Lwów gotuje świetnie, ale niemal wszyscy wolą jeść coś na mieście, niż gotować w domu. Lwy kochają kuchnię orientalną, zwłaszcza chińską, tajską, malajską i hinduską. W diecie Lwy powinny tez uwzględnić oszczędność w spożyciu alkoholu.

 

PANNA
Panny są zazwyczaj osobami powiewnymi o filigranowej sylwetce. Panny uwielbiają warzywa, owoce. Przewód pokarmowy Panien jest bardzo delikatny. Mogą one cierpieć zarówno z powodu zaparć, jak i biegunek, musza więc przykładać szczególną wagę do zdrowego odżywiania, unikać produktów mocno przetworzonych, przetworzonych jeść te, które zawierają dużo błonnika.

Panny są nerwowe, często napięte, mają także problemy skórne, dlatego musza uważać na to co jedzą. Mogą być alergikami.

Rzadko spotyka się Panny, które zjedzą wszystko co się przed nimi postawi. Nie zwracają wagina gotowanie, ale niektóre z nich to świetni kucharze. Najchętniej jedzą owoce i warzywa.

Wiele Panien to wegetarianie, inne jedzą mięso, ale nie lubią ryb. Unikają kawy, gdyż nadmiernie stymuluje ona ich wrażliwy układ nerwowy.

 

WAGA

Za słabe punkty wagi uważa się pęcherz i nerki. Choroby nerek nie są wprawdzie częste, ale jeśli występują wymagają szybkiej interwencji. W diecie Wagi powinien być sok żurawinowy, należy unikać mocnej kawy i alkoholu.

Wagi są zazwyczaj zdrowe, a dobra zrównoważoną dieta i jakaś forma stałej aktywności fizycznej pomagają im zachować kondycję.

Wagi gotują dużo, odznaczają się wyrobionym wyrafinowanym podniebieniem, tak ze mogą stać się koneserami dobrych win i potraw.

Inne Wagi chętnie jedzą wszystko, co jest świeże, dobrze przygotowane i podane. Niektóre wagi musza uważać na ostre potrawy, gdyż mogą im szkodzić.

 

SKORPION
Skorpiony powinny pilnować przez całe życie swojego zdrowia. Warto ćwiczyć i mieć aktywny tryb życia. Miewają również wrażliwy żołądek, dlatego szkodzą im niektóre potrawy kwaśne lub pikantne. Kobiety szczególnie powinny zwrócić uwagę na sprawy kobiece. Ogólnie jednak Skorpion jest zdrowy i witalny.

Skorpiony albo kochają jedzenie i gotują naprawdę świetnie, albo nie cierpią gotowania i mało jedzą.

Lubią raczej posiłki typu bufetowego, bo dają okazję podjadania różnych potraw.

 

STRZELEC

Strzelce mogą mieć problemy z nogami, stawami, kośćmi. Słabym punktem Strzelca jest także wątroba. W diecie powinny patrzeć na ilości spożycia alkoholu. Warto pić dużo wody, i należy jeść różnorodne świeże warzywa zielone.

Strzelce lubią dobrze zjeść, potrafią się nawet objadać. Dbają jednak o zdrowy styl życia, namiętnie jedzą dziwne rzeczy, np. fasolę, biały ser, jogurty.

Uwielbiają tez egzotyczne sałatki.

 

KOZIOROŻEC

Słabymi punktami Koziorożców są kolana, łydki i golenie. W jedzeniu Koziorożce nie są szczególnie wybredne, często jednak nie maja czasu by jeść. Ich posiłki są nieregularne co często szkodzi ich wątrobie i przewodzie pokarmowym.

Jeśli Koziorożce jedzą, to jedzą dużo i nie patrzą na to ile kosztuje dana potrawa.

Koziorożce nie są wybredne, wymagają tylko, by jedzenie było czyste, pożywne i ładnie podane. Nie potrafią pochłaniać dużych porcji więc lepszym rozwianiem jest posiłek złożony z różnych potraw w małych ilościach.

Nabiał może szkodzić żołądkowi, a nawet układowi pokarmowemu. Koziorożec lubi warzywa dlatego w diecie nie zabraknie szpinaku, dyni, kabaczka, bakłażana czy fasoli.

 

WODNIK

Słabymi punktami Wodnika są stawy skokowe, ale także układ kostny i kręgosłup. Wodniki płci żeńskiej powinny uważać na ostooperozę.

Wiele Wodników może mieć problemy z obwodem krążenia krwi.

Niektóre Wodniki są wegetarianami. Ogólnie jednak wodniki nie są wybredne. Są wybitnymi indywidualistami, i lubią dziwną kuchnię stworzoną przez nich samych.

Nie lubią zapychać się byle czym, z rzadka jedzą słodkie rzeczy.

 

RYBY
Słabym punktem Ryb są stopy. Niektóre Ryby mają skłonność do zatrzymywania nadmiaru wody w organizmie, dlatego powinny ograniczyć spożycie soli.

Często dopadają ich przeziębienia, co przyciąga choroby.

Ryby na ogół są znakomitymi kucharzami. Uwielbiają gości. Potrafią robić ciekawe zapiekanki i różne desery.

Lubią owoce morza i lekkie puddingi owocowe. Chętnie próbują wszystkiego i nie wybrzydzają, ale mają skłonności do alergii.

Dzienny tarot

Koło fortuny 

 

W zależności od położenia oznacza zmianę, przemijanie, los, przypadek, cykl do przebycia, zazębianie się spraw, postęp, okres przejściowy, planowanie w czasie. 

Określając osobę, karta ta mówi o kimś zajętym, często zmieniającym zdanie. 

Przy kartach pieniężnych oznacza wygrane pieniężne, lub szczęśliwy traf w interesach. 

Zdrowie – Wątroba, trzustka, śledziona, drogi żółciowe

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.