Horoskop dzienny. Aktualny horoskop na każdy dzień


 

                       

 

Horoskop Partnerski 2014

Pani Baran będzie w tym roku bardzo prawdomówna względem partnera. Będzie pełna optymizmu i nie będzie widzieć przeszkód w związku. Ukochany jednak musi uważać, bo jeśli będzie bierny w związku

#242924

Horoskop 2014

Barany w tym roku będą jak zwykle rozumni, śmiali, energiczni, ambitni. Będą posiadać wszystkie przymioty, by pokonać wszelkie trudności. Jedyny problem jaki może się ukazać jest niedostrzeganie spraw takimi jakie

#242924

Horoskop miłosny 2014

Związek- Byki w tym roku będą miały wiele szczęścia w miłości. Wiele Byków zwiąże się na stałe z partnerem. Wiele z nich będzie brało śluby, i przeżywało wielkie uroczystości.

#242924

Horoskop Chiński

Astrologia chińska jest o wiele głębsza, niżby się zdawało na pierwszy rzut oka. W starożytnych Chinach rok zaczynał się od nowiu przypadającego pod koniec stycznia lub początkiem lutego.

#242924

Horoskop zawodowy

Urodzeni pod tym znakiem wybijają się w każdej pracy, w której mogą przewodzić, organizować czy planować. Dlatego też dobrze wypadają jako odkrywcy, pionierzy, przywódcy, żołnierze, dyrektorzy, przywódcy polityczni, chirurdzy

#242924

Horoskop zdrowia

Bliźnięta rządzą ramionami, rękami i płucami. Ich problemy to zaburzenia i wypadki związane z tymi właśnie częściami ciała.Są one tez podatne na załamania nerwowe, zapalenie nerwu, przemęczenie psychiczne i silną

#242924

Horoskop Finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

#242924

Horoskop uwodzenia

Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy

#242924

Horoskop zmysłów

Nie należy do grona doświadczonych amatorów pikantnych igraszek i nie warto spodziewać się po nim cudów. Żyje w ciągłym pośpiechu, wiec i rozkosz chciałby osiągnąć możliwie najszybciej

#242924
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail
Reklama

Horoskop marzeń

Wykonanie:

Rozkoszuj się adoracją bliskiej Ci osoby.  Dziś czeka Cię wiele ciepła ze strony partnera. Dla samotnych to dobry dzień na poznanie kogoś fascynującego. Pamietaj że miłość jest najważniejsza. Zdrowie: Będziesz pełen energii i zapału do stworzenia czegoś nowego.

Horoskop

 

 wrozbyandrzejkowe

Reklama

Horoskop

Ocena użytkowników: / 326
SłabyŚwietny 
Horoskop 4.9 out of 5 based on 326 votes.

 Idź za głosem serca, przecież nie masz nic do stracenia

dziewczynahoroskopu


Od zarania dziejów ludzkości wiedza o gwiazdach i planetach powiązana była z ich wpływem na los człowieka. Wiedzę tą nazwano Astrologią. Samo pojęcie wywodzi się z języka greckiego i oznacza- astron- ciało niebieskie, gwiazda i logos- mowa, myśl. Nasza wiedza o tej dziedzinie pozostaje wciąż uboga.

 Była siłą napędową obserwacji astronomicznych, która służyła przekonaniom, równocześnie przyczyniła się do poznania świata. Przez pewien czasu uważano astronomię za młodszą siostrę astrologii. Przepowiadanie przyszłych losów ludzkich na podstawie układu gwiazd i planet ma swoją długą historię. Astrologia przechodziła zmienne koleje losu, także i w Polsce. Powszechnie wiadomo, ze astrologia wzięła swój początek z Chaldei. Niewiele jednak jest wiadomo o pierwszych próbach przepowiedni astrologicznych. Historia mówi, że zanim powstała astrologia horoskopowa, istniała o wiele wcześniej astrologia ogólna, którą można uznać za prekursorkę właściwej astrologii.Astrologię orzekającą zaczęto formułować na przełomie III i II tysiąclecia p.n.e. Najważniejszy zbiór przepowiedni astrologicznych tzw. Enuna Anu Enlil, powstała przełomie II i I tysiąclecia p.n.e. 

Kolejnym etapem, od astrologii orzekającej do horoskopów urodzeniowych, była księga Salmeschiniaka, z III wieku p.n.e. W tej księdze wg niektórych znajdują się imiona najważniejszych bóstw planet, bóstw Zodiaku, gwiazdozbiorów. Ze współczesnych badań, wynika, że astrologia horoskopowa rozwinęła się z czasem, w następstwie coraz dokładniejszych i systematycznych obserwacji ruchu planet i gwiazd. Pierwsze przepowiednie astrologiczne zapisywane były na glinianych tabliczkach, tzw. astrolabia. Najprawdopodobniej były to pierwsze mapy nieba.


nowehoroskopy

Horoskop zmysłów -  Fascynująca astrologiczna przepowiednia dla wszystkich znaków zodiaku. Poznaj możliwości swojego partnera już teraz. 

Horoskop uwodzenia - Chcesz uwieść Barana? Jesteś kobietą, i chcesz zdobyć serce mężczyzny ze znaku Barana? Nie możesz okazywać jak bardzo on Cię intryguje. Otocz się aurą tajemniczości, spróbuj wzbudzić jego ciekawość, bądź raz nieprzystępna, kiedy indziej serdeczna. Mężczyzna z pod tego znaku nie znosi rutyny, nie chce z góry przesądzonych zwycięstw. Płaczem i wymówkami nie uda ci się nic wskórać.


Astrologia w Polsce 
W Polsce astrologia rozwinęła się w XV wieku i przybrała bardziej naukowy charakter. Bardzo sprzyjający dla astrologów w Polsce był czas panowania Zygmunta Augusta (1548-1572). Po wygaśnięciu dynastii Jagiellonów, w okresie panowania pierwszych królów elekcyjnych, astrologia była bardzo szeroko uprawiana. Od początku XVII wieku, astrologia europejska i również polska, zaczęła chylić się ku upadkowi. Czasy saskie to okres całkowitego upadku astrologii. W początkach XX wieku astrologia znów zaczęła wychodzić z mroku.
  Znanymi też byli Tycho de Bracie oraz Jan Kupler, odkrywca praw rządzących ruchem ciał niebieskich. 

 
Wróżby onlineKsięga przeznaczenia jest traktatem, który przez dziesiątki stuleci fascynował nie tylko Chińczyków, ale także i cały świat. Czym tak naprawdę jest I Cing? Czy jest to studium psychologiczne, czy Księga przeznaczenia, czy może księgą sakralną? Jest ona po trochu wszystkim, ale najważniejsze jej znaczenie to przesłanie dywinackie. Jest poradnikiem życiowym, księga dla każdego kto szuka odpowiedzi na ważne życiowe pytania.
 

Chińczycy chcieli pogłębić znajomość ludzkiej natury i charakteru znaków astrologicznych. Zaczęli łączyć system znaków słonecznych z innymi systemami.

Horoskop finansowy

Znaki żeńskie i męskie różnią się diametralnie stosunkiem do spraw materialnych. Znaki męskie mają większą skłonność do wydawania pieniędzy, pieniędzy żeńskie do oszczędzania. Występują jednak pewne różnice w niektórych znakach.

Dodaj komentarz

Komentarze   

 
0 #2 RE: Horoskop dzienny. Pogodny horoskop online za darmoOla 2012-02-02 18:02
kocham tą stronę :lol: :D :P :P
Cytować
 
 
+2 #1 Marcin 2011-07-20 17:40
Fajna stronka:)
Cytować
 

Dzienny tarot

Siła 

 

Karta ta zachęca nas do stawiania oporu wobec przeciwnika czy sytuacji. Namawia nas do podjęcia walki i do reaktywowania siły drzemiącej w nas.

 

Czas wziąć się do dzieła, i nie czekać na rozbieg wydarzeń.

 

Miłość- w tym konspekcie oznacza dojrzałość do niej, spełnienie w niej, bezinteresowną miłość, przynoszącą spokój ducha, dającą uczucie błogości i harmonii. 

 

Osoba – kobieta wzbudzająca pożądanie, wojowniczka, kobieta silna i charakterna. 

Zdrowie – osłabienie sił witalnych, układ odpornościowy. 

 

 

Sprawdź swój znak zodiaku
Rok
Miesiąc
Dzień
Znak słońca:
Chiński znak:


 

Horoskop Aztecki - Aztekowie również zajmowali się Astrologią oraz badaniem losów ludzkich. Wg badaczy kultur Aztekowie znali zasady stawiania horoskopów już na pół wieku przed odkryciem Ameryki. Prognozy Azteków odznaczały się precyzyjnością w porównaniu do tych, jakie układano w tym czasie w Europie. Prognozy dotyczyły urodzonych w danym roku, w okresach dziesięciodniowych, gdyż tyle mniej więcej obejmował dany znak tego Zodiaku. Kalendarz aztecki był dość skomplikowany, ale dużo dokładniejszy od obecnego. Rok dzielił się na 18 miesięcy po 20 dni oraz 5 dni, uważanych za dni feralne. Rok w kalendarzu azteckim w cyklu 4 letnim liczył 365,25 dnia.

Znaki Zodiaku dzielimy na żywioły, rodzaje, jakości. Wyróżniamy cztery żywioły- Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Do każdego z tych żywiołów zaliczamy trzy znaki zodiakalne. Każdy z trzech znaków, należących do określonego żywiołu, jest oddalony od pozostałych o 120 stopni i tworzą miedzy sobą kształt trójkąta, albo trygonu, dlatego też często w astrologii można spotkać określenie trygonu, czyli żywiołu. Znaki Zodiaku dzielimy na dwa rodzaje- męskie, czyli aktywne, pozytywne, Yang- oraz żeńskie, czyli negatywne, pasywne związane z pierwiastkiem Yin.